Otel Led Aydınlatma

Hayatınızı kolaylaştıracak, daha şık ama daha tasarruflu çözümlerle sizleri bekleyen ESKA LEDotel aydınlatma konusundaki tecrübeleri ile sizlere sayısız fayda sağlayacak uygulamalar sunuyor.

 

Otel içi aydınlatma, oda aydınlatma ve tabiki ki otelinizi daha da görkemli gösterecek olan dış cephe aydınlatması ile enerjiden tasarruf edecek ve çok sık bir görünüm sağlamış olacaksınız.

 

Led Aydınlatma sayfamızda da belirttiğimiz gibi LED ürünler eski aydınlatma sistemlerine göre maddi, kullanım, dayanıklılık ve dekoratif açıdan üstün gelmektedir ve günümüzün aydınlatma şeklidir. Özellikle oteller gerek büyük bina yapıları, kapladıkları alan bakımından gerekse bu alanın büyük kısmının aydınlatılma zorunluluğu göz önüne alınırsa bu yapıların en büyük giderlerinden birinin de elektrik harcamaları olduğu gözükür.

 

Otelin bazı alanlarındaki gece boyu aydınlatmayı da göz önünde bulunduracak olursak led aydınlatmanın faturalarınızda sağlayacağı %90 a varan indirimler cok ciddi bir rakam olmaktadır.

 

Ekonomik sebeplerin dışında otelinizde led aydınlatma sistemlerini kullanmanız halinde konuklarınızın ilk izlenimi olumlu olacaktır. Konuklarınızı davetkar ve şık görünümünüzle karşılamanın yanı sıra led aydınlatmalar; odalarda, koridorlarda, asansörlerde, barlarda ve restoranlarda yönlendirme amaçlıda fayda sağlamaktadır.

 

Eska Led Aydınlatma olarak çalışma şeklimiz;

 

Telefonla ya da sitemiz üzerinden oluşturacağınız taleple ücretsiz keşif hizmetimiz dahilinde sizlere ihtiyacınız yada talebiniz doğrultusunda yönlendirmeler yaparak yapılacak iş ile ilgili notlarımızı alıyoruz.

 

Szileri düşünerek en kaliteli malzemeleri ve işçiliği göz önünde bulundurarak teklifimizi hazırlıyoruz.

 

Projemizi çizme aşamasına geçerek ihityaç duyulan malzemeleri belirliyoruz.

 

Özel bir aydınlatma gerekiyorsa bu ürünün tasarımını planlıyoruz.

 

Sizlere sağlayacağımız tasarruf miktarlarını hesaplıyoruz.

 

Bu aşamalardan sonra uygulamaya geçerek çalışmamızı tamamlıyoruz.

 

Son kontrolleri sağladıktan sonra yaşayacağınız her tür sorunda hızlı destek vermek üzere sizleri Led teknoloji ile aydınlatılmış otelinizle baş başa bırakıyoruz.