Hastane Led Aydınlatma

Hastaneler her zaman bize en kasvetli gelen yerlerden olmuştur. Özellikle karanlık iyi aydınlatılmamış olanlar bu kasvetli ortamı daha da zorlaştırmaktadır. Aydınlatma insan ruhunda etkisi büyüktür. Özellikle hastanelerde aydınlatma işi ayrı bir hassasiyete sahiptir. İyi aydınlatılmış yönlendirmeler yapılmış bir hastane hem hatalar hem haysa yakınları hem de çalışanlar için çok önemelidir.

 

Hastaneler tüm gün boyunca aydınlanmanın yoğun kullanıldığı alanlardandır özellikle gecede açık olması bu aydınlanmanın çok büyük bir bölümünün 24 saat çalışması gerektiği anlamına gelir. Bu kadar yoğun kullanımlarda led aydınlatma sistemleri tasarruflu yapısı ile sizlere çok büyük bir kolaylık sağlar.

 

Led aydınlatma sistemlerinin bir özelliği de diğer aydınlatma sistemleri çalışırken ortama ultraviyole ve kızılötesi ışınlar yayar. Led sistemlerle bu olumsuz etkiden zarar görmemiş olursunuz.

 

Led aydınlatmanın tasarruf, sağlıklı ve uzun kullanım sağlayan yapısının dışında birde yönlendirme etkiside bulunmaktadır. Doğru bir ışıklandırma ile hastaneler gibi kalabalık alanlarda toplu kullanım alanlarına ve hastane içinde gerekli bölümlere koridorlar boyunca doğru yönlendirme sağlanmasında kullanılmaktadır.

 

Eska Led olarak hastane aydınlatmasında A dan Z ye kadar çözümler sunuyoruz. Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.

 

ESKA LED Telefon Numaraları : 0222 220 22 40 - 0533 678 07 38 

Görseller